E-raamat “Võta Facebooki postitustest maksimum”

 9.90

E-raamat “Võta Facebooki postitustest maksimum” sisaldab praktilisi soovitusi ja näiteid Facebooki postituste tegemisest. 

E-raamat sisaldab järgmiseid teemasid:

  • Tekstide sisu ja pikkus;
  • Inimeste kaasamine ehk tag’imine.
  • Soovitused ürituste piletitie müügiks;
  • E-poe toodete postitused;
  • Sõnumid, pildid ja videod;
  • Küsitluste läbiviimised;
  • Linkide lisamine ja postituste analüüs.

E-raamat on pdf formaadis, 25 leheküljel.

Peale raamatu ostu e-poest on võimalik e-raamat alla laadida. Juhul kui tekib tehniline tõrge e-poest allalaadimisel, siis saada e-mail info@hakkanettevotjaks.ee

 

Kategooria:

Kirjeldus

E-raamatu autorid

Katrin Vilimaa-Otsing 

www.turunduskoolitus.ee

Katrin on turunduses tegev olnud juba 2010. aastast. Selle aja sisse on mahtunud töö nii meedia- kui loovagentuurides ja koostööd on tehtud nii suurte, väikeste, rahvusvaheliste kui ka kohalike klientidega.

Juba mõned aastad pakub Katrin turundusteenuseid ja – koolitusi oma ettevõtte alt ning tegeleb aktiivselt lisaks turundusele ka ettevõtluse ning investeerimise teemadega.

Oskuste poolest Katrin eriti tugev digiturunduses ja tänu informaatika õpingutele on ta kõva käsi ka keerukamate tehniliste seadistuste vallas – tema teab kuidas teha nii, et kui midagi ostukorvi lisasid, siis meelitavad reklaamid sind ostu lõpule viima erinevates kanalites.

Kristi Saare 

www.kristiinvesteerib.ee

Kristi on tegelenud investeerimise populariseerimise ja ettevõtlusega alates aastast 2012. Selle aja sisse on jäänud suurte (interneti)kogukondade üles ehitamine ja haldamine, kontakt meediaga, blogide ning podcastide kaudu tuhandete inimestega suhtlemine nii kirjas kui kõnes.

Kristil on oma koolitusettevõte, mille kaudu ta nõustab väikeinvestoreid ja -ettevõtjaid, korraldab individuaal- ja grupikoolitusi. Kristit kõidavadki kõige rohkem numbrid, inimesed ja keerulised küsimused – kuidas panna mõni projekt või ettevõte hästi toimima?