E-raamat “Oma- ja müügihinna arvutamise ABC”

 26.00

E-raamat “Oma- ja müügihinna arvutamise ABC” on praktiline ja kasulik abivahend äriideele, toodete ja teenustele hinna aruvtamiseks. E-raamat sisaldab nii teooriat, praktilisi näiteid kui ka ülesandeid (töövihikuna).

BOONUS! Iga e-raamatu tellija kaasa oma- ja müügihinna arvutamise kalkulaatori Excelis.

  • Mis on hinnakujundus?
  • Ettevõtete levinud probleemid hinna arvutamisel.
  • Hinnastrateegia valik.
  • Oma- ja müügihinna arvutus (sh valemid).
  • Kui suur peaks olema ettevõtte kasum?
  • Tasuvuspunkt ehk millal jõuab ettevõte kasumisse?
  • Kokkuvõte. 6 järeldust, miks teadlik hinnakujundus on vajalik iga ettevõtte jaoks.
  • Boonus! Oma- ja müügihinna arvutamise kalkulaator Excelis.

E-raamat on A4 ja PDF formaadis, 44 lk. 

Ülesannete juurde on võimalik lisada oma märkmeid.

NB! Juhul kui e-raamatu ja kalkulaatori allalaadimine ebaõnnestub automaatselt, siis palun kirjuta mulle info@hakkanettevotjaks.ee

-
+

Kirjeldus

Hinnakujunduse e-raamatu “Oma- ja müügihinna arvutamise ABC” on Sirle Truuts, kes on ettevõtja, äriplaanide koostaja, ettevõtluskoolitaja ja ettevõtlusmentor. 

Töökogemus

Sirle omab 10-aastast kogemust ettevõtete panganduses, millest 6 aastat väikeste ja keskmiste ettevõtete osakonna juhina (müügijuht). Ettevõtluskogemus alates 2008.a. Esialgu raamatupidamisteenuste pakkumine, alates 2016.a. ettevõtluskoolituste korraldamine. Alates 2008. aastas kirjutab ka äriplaane, mille tulemuslikkuse protsent on 100%.

Ettevõtluskoolitused OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner. Lisaks on õpetanud külalislektorina TalTechis bakalaureuse õppes ettevõtluse aluseid.

Haridus

Sirle omab kõrgharidust nii õigusteaduses (äriõigus) ja ärijuhtimises. Läbinud täiendkoolitusena 4-aastase enesearengu programmi Holistika Instituudis.

Sirle on ettevõtlusblogi www.hakkanettevotjaks.ee sisu ja raamatuteEttevõtjaks palgatöö kõrvalt” ja “Eduka äriplaani koostamise valem” autor.

Rohkem infot autori, Sirle Truuts kohta, SIIT