E-raamat “Oma- ja müügihinna arvutamise ABC”

 26.00

E-raamat “Oma- ja müügihinna arvutamise ABC” on praktiline ja kasulik abivahend äriideele, toodete ja teenustele hinna aruvtamiseks. E-raamat sisaldab nii teooriat, praktilisi näiteid kui ka ülesandeid (töövihikuna).

BOONUS! Iga e-raamatu tellija kaasa oma- ja müügihinna arvutamise kalkulaatori Excelis.

  • Mis on hinnakujundus?
  • Ettevõtete levinud probleemid hinna arvutamisel.
  • Hinnastrateegia valik.
  • Oma- ja müügihinna arvutus (sh valemid).
  • Kui suur peaks olema ettevõtte kasum?
  • Tasuvuspunkt ehk millal jõuab ettevõte kasumisse?
  • Kokkuvõte. 6 järeldust, miks teadlik hinnakujundus on vajalik iga ettevõtte jaoks.
  • Boonus! Oma- ja müügihinna arvutamise kalkulaator Excelis.

E-raamat on A4 ja PDF formaadis, 44 lk. 

Ülesannete juurde on võimalik lisada oma märkmeid.

NB! Juhul kui e-raamatu ja kalkulaatori allalaadimine ebaõnnestub automaatselt, siis palun kirjuta mulle info@hakkanettevotjaks.ee

Tootekood: E-OMH9 Kategooria: Sildid: ,

Hinnakujunduse e-raamatu “Oma- ja müügihinna arvutamise ABC” on Sirle Truuts, kes on ettevõtja, äriplaanide koostaja, ettevõtluskoolitaja ja ettevõtlusmentor. 

Töökogemus

Sirle omab 10-aastast kogemust ettevõtete panganduses, millest 6 aastat väikeste ja keskmiste ettevõtete osakonna juhina (müügijuht). Ettevõtluskogemus alates 2008.a. Esialgu raamatupidamisteenuste pakkumine, alates 2016.a. ettevõtluskoolituste korraldamine. Alates 2008. aastas kirjutab ka äriplaane, mille tulemuslikkuse protsent on 100%.

Ettevõtluskoolitused OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner. Lisaks on õpetanud külalislektorina TalTechis bakalaureuse õppes ettevõtluse aluseid.

Haridus

Sirle omab kõrgharidust nii õigusteaduses (äriõigus) ja ärijuhtimises. Läbinud täiendkoolitusena 4-aastase enesearengu programmi Holistika Instituudis.

Sirle on ettevõtlusblogi www.hakkanettevotjaks.ee sisu ja raamatuteEttevõtjaks palgatöö kõrvalt” ja “Eduka äriplaani koostamise valem” autor.

Rohkem infot autori, Sirle Truuts kohta, SIIT

Sulle võib meeldida ka…