E-raamat “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt”

 15.00

Raamat “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt” kirjeldab ettevõtjaks hakkamise kogemuslugu majanduskriisi (2007-2008.a) tingimustes. Ootamatult oleme uue, 2020.a. kriisi alguses.

Raamatu autoriks on ettevõtluskoolitaja, mentor ja ettevõtlusportaali www.hakkanettevotjaks.ee looja Sirle Truuts. Raamat sisaldab:

  • ettevõtlusega alustamisega seotud olulisi teemasid (eesmärgid, visioon, rahastamine, äriühingu vormi valik, toote hinnastamine, turundus);
  • ettevõtja psühholoogilist valmisolekust ettevõtlusega alustamiseks (hirmud, uskumused, vajadused);
  • praktilisi soovitusi ja näiteid ettevõtlusega alustamiseks.

Raamatus on 128 lk, a5 formaadis, e-raamat, PDF formaadis.

Kui soovid paberraamatut, siis telli see kas ettevõtlusportaali E-poest, Rahva Raamatust või Apollost.

Tootekood: E-RMT1 Kategooria:

2008. aastal laastas Eestit majanduskriis, tuues kaasa rekordkõrged laenuintressid, töökohtade kaotused ja sissetulekute vähenemise. Olin selleks ajaks lõpetanud 2 kõrgkooli. Mul oli “taskus” diplom õigusteaduses ja bakalaureuse kraad ettevõtluses ja ärijuhtimises. Olin aastaid olnud pühendunud palgatöötaja, kelle jaoks töökoht oli olulisem kui tervis, suhted või pere. Seetõttu tuli ka minu jaoks ootamatuna nii töökoha kaotus või selguse hetk, et minu väärtus palgatöötajana tööjõuturul ei suuda katta majandustõusu tingimustes kogutud kohusutusi.

Leidsin väljapääsu ettevõtlusest, asutades oma esimese ettevõtte 2008. aastal ja luues võimaluse sissetulekute suurendamiseks – hakkasin ettevõtjaks palgatöö kõrvalt.

2017.aasta mais loobusin palgatööst ja karjäärist finantssektoris. Palgatööst loobumine oli pikalt ette planeeritud ja kaalutletud otsus, kuna jõudsin palgatööl punkti kus ei leidnud enam vastust küsimusele “Kellele ja millist väärtust ma loon?” Lõputud koosolekut, aruanded ja “tulekahjude kustutamine” oli väärtuse loomise lükanud tahaplaanile. Midagi oli vaja muuta.

Täna, 2 aastat hiljem olen täiskohaga ettevõtja, ettevõtluskoolitaja, mentor ja ettevõtlusportaali www.hakkanettevotjaks.ee looja. Minu missiooniks on toetada ettevõtlikel inimestel oma unistuste täitumist läbi ettevõtluse.

Raamat “Ettevõtjaks palgatöö kõrvalt” kirjeldab nii minu teekonda ettevõtjaks majanduskriisi tingimustes. Lisaks sisaldab iga peatükk juhiseid ettevõtlusega alustamiseks.

Olen tänulik klientide tagasisidele, mis on peegeldus väärtusest, mida raamat lugejatele loob! Aitäh!

Lõpetasin just Sinu väga motiveeriva ja kasuliku raamatu. Soovin Sind tänada selle raamatu eest! ???? Selle ostmise aeg sattus nii õigele ajale. Esmaspäeval oli mul just kohtumine, mis tõmbas veidi motivatsiooni alla. Kuid nüüd Sinu raamatut lugedes sain selle tagasi. Ja väga palju kasulikku infot peale kauba. Sirle, aitäh Sulle, et mul oli võimalus seda raamatut lugeda! ????” Janet

Lõpetasin just Sinu raamatu lugemise ja mõtlesin, et ei jäta emotsioone ööseks lahtuma. Aitäh Sulle! Väga mõnus ja kasulik lugemine oli! Kuigi olen justkui juba ettevõtja mõnda aega, oli lugemine mulle väga kasulik – hea oli üht-teist meelde tuletada ja mõnes kohas tuli ka mõelda, et mhm, see mul ikka veel tegemata… Sain endale rea märkmeid ja mõtteid tegevuseks – justkui uue stardi võtmiseks. Aga eriti meeldis mulle, et olid sinna põiminud oma lugu. See oli justkui põnev juturaamat. Ma jään järge ootama. Jõudu ja edukaid ettevõtmisi Sulle!” Aet

 

Sulle võib meeldida ka…