Äriplaani koostamine

Otsid äriplaani koostajat?

Edukas äriplaan on objektiivne, huvitav ja sütitav!

Olen äriplaanide koostamise ja hindamisega kokku puutunud üle 10 aasta. Tänasel hetkel on minu poolt kirjutatud äriplaanide rahastusotsuste tulemuslikkus 100%. Aja jooksul on olnud 2 klienti, kes ei ole saanud rahastust – 1 nendest loobus ise peale rahastaja poolseid küsimusi ja teine ei vastanud nõuetele (olenemata sellest soovis ta äriplaani esitada ehk nö katsetada).

Miks on minu poolt koostatud äriplaanid edukad?

  1. Kirjutan äriplaane investori ootustest lähtuvalt. Mul on ligi 10 aastane kogemus ettevõtete panganduses, kus olin nii äriplaanide esitaja komiteele kui ka viimased 6 aastat ise nende hindaja krediidikomitees;
  2. Kirjutan ärplaane läbi ettevõtja pilgu. Mul on pea 10 aastane ettevõtluskogemus ja seega vaatan alati uut äriidee läbi ettevõtja kogemuse;
  3. Kirjutan äriplaane kui ekspert. Minu ettevõte on Eesti Töötukassa koolituspartner ja viin igapäevaselt läbi ettevõtluskoolitusi nii täiskasvanutele kui üliõpilastele TalTechis. 

Äriplaani hind: 10% rahastuse taotlusest, minimaalselt 690 EUR.

Juhul kui äriplaan on juba osaliselt koostatud, siis saan ka teha personaalse hinna vastavalt äriplaani valmiduse astmele. 


Äriplaani koostaja: Sirle Truuts

Kontakt info@hakkanettevotjaks.ee

Tel. +372 52 77 045.

***

Rohkem infot kogemuse kohta SIIT

Kui soovid koostada äriplaani ise, siis tutvu käesolevas ettevõtlusportaalis kategooriaga “Äriplaani koostamine“, kus leiad erinevaid artikleid ja soovitusi äriplaani koostamiseks.

Enesearengu Koolitused OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.