Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Seminar “Turundusplaani koostamine väikeettevõttele”

september 4 @ 18:00 - 21:00

€45

Töötuba “Turundusplaani koostamine väikeettevõttele”  on Sulle, kui …

  • Sa soovid koostada turundusplaani;
  • Küsida nõu spetsialistilt oma valdkonnaga seotud turundusideedeks.

Töötuba on praktiline, seega too kaasa enda arvuti, et teha kaasa praktilised harjutused.

Teemad:

  • Ettevõtte pikema visiooni, mõtleme sihtrühma ja müügiargumentide loomine ehk miks kliendid sind üleüldse eelistama peaks?
  • Kuidas seada eesmärke nii, et need oleks ka saavutatavad?
  • Kuidas valida välja õiged kanalid oma ettevõtte turundamise jaoks ja kuidas erinevaid kanaleid eri müügietappides rakendada.
  • Turundusplaani koostamine oma ettevõttele.

Koolitaja: Katrin Vilimaa-Otsing

Ülikoolis õppis Katrin informaatikat, mis andis suurepärase põhja orienteerumaks aina tehnilisemaks muutuvas digiturunduse maailmas. Katrin on turundusega tegelenud juba üle 8 aasta. Sellest ca 6 aastat nii meedia- kui ka loovagentuurides, mis andis suure kogemuse nii väikeste, suurte, kohalike kui ka rahvusvaheliste klientidega erinevatest valdkondadest. Ta on koostööd teinud brändidega nagu näiteks Colgate-Palmolive, Kalev, Elisa, Telia, A le coq.

Ca 2 aastat on Katrin pakkunud turundusteenuseid  ja koolitusi oma ettevõtte alt. Peamisteks klientideks on olnud näiteks Tallinna teletorn, Kinnisvarabüroo Uus Maa, Rocca ja Kristiine keskused, Valio Eesti ja paljud teised.

Tänasel päeval teeb ta oma tööd tõelise pühendumusega ja hoiab end muudatustega pidevalt kursis osaledes erinevatel koolitustel ning samuti on läbinud mitmeid setifitseerimisprogrammid. Hiljuti lõpetas näiteks Tallinna Majanduskoolis majandusarvestuse ja finantsjuhtimise kursuse, et turundustegevusi ettevõtte finantsidega paremini siduda. Vaata diplomeid SIIT

Info ja registreerimine hiljemalt: 01. september 2019.a.

Tasu: 45 EUR (soodushind 40 EUR kui oled osalenud Enesearengu Koolitused OÜ poolt korraldatud ja Katrini poolt läbiviidud töötubades perioodil 2018-2019). 

Töötoas osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel Sulle edastatud arve tasumine Enesearengu Koolitused OÜ arveldusarvele nr EE222200221066104088 (Swedbank)  (arve number või osaleja ees- ja perekonnanimi ja makse teostaja nimi kui osaleja ja makse teostaja ei ole sama isik).

Tühistamise ja osalemistasu tagastamise tingimused:

  • Osalustasu ei kuulu tagastamisele juhul kui koolitusel osalemise tühistamise soov esitatakse alates 01. september 2019.a.
  • Osalustasu kuulub tagastamisele 50% ulatuses kui osalemise tühistus tehakse enne 31. august 2019.a. (kaasaarvatud)

Kohtade arv piiratud!

Enesearengu Koolitused OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner!

Koolitusele registreerimise vorm

Detailid

Kuupäev:
september 4
Aeg:
18:00 - 21:00
Hind:
€45
Sündmus Tags:

Korraldaja

Sirle Truuts
Telefon:
+372 52 77 045
E-mail:
info@eneseareng.ee
Koduleht:
www.hakkanettevotjaks.ee

Toimumiskoht

Holistika Instituut koolitusruumid
Endla tn 15, 4 korrus
Tallinn, Estonia
+ Google Map