Praktiline töötuba “Google Analytics ja Google Ads lahendused”

Töötuba “Google Analytics ja Google Ads”  on Sulle, kui …

  • Tutvuda Google Ads võimalustega mis aitavad jõuda soovitud tulemusteni;
  • Kuidas digitegevusi paremini mõõta Google Analytics abil.

Töötuba on praktiline, seega too kaasa enda arvuti, et teha kaasa praktilised harjutused.

Katrini poolt läbiviidavad koolitused on praktilised ning sisukad koolitusmaterjalid aitavad vajalikke turundustegevusi teha ka hiljem peale koolitusel osalemist.

Teemad:

  • Räägime Google Ads erinevatest reklaamivõimalustest fookusega Adwordsil ehk otsingureklaamil. Kuidas see üldse töötab ja millistele seadistustele tähelepanu pöörata, et asjatult raha tuulde ei läheks. Põgusalt jõuame rääkida ka display võimalustest.
  • Koolituse teises pooles vaatame lähemalt Google Analyticsi maailma, et näha kuidas saaks oma digitegevuste tulemusi paremini mõõta . Millised elementaarsed seadistused võiks igaüks kohe  ära teha (võta sülearvuti kaasa, saad kohe kaasa teha!), milliseid raporteid üldse jälgida ja mida erinevad mõõdikud üldse seal tähendavad?

Koolitaja: Katrin Vilimaa-Otsing

Ülikoolis õppis Katrin informaatikat, mis andis suurepärase põhja orienteerumaks aina tehnilisemaks muutuvas digiturunduse maailmas. Katrin on turundusega tegelenud juba üle 8 aasta. Sellest ca 6 aastat nii meedia- kui ka loovagentuurides, mis andis suure kogemuse nii väikeste, suurte, kohalike kui ka rahvusvaheliste klientidega erinevatest valdkondadest. Ta on koostööd teinud brändidega nagu näiteks Colgate-Palmolive, Kalev, Elisa, Telia, A le coq.

Ca 2 aastat on Katrin pakkunud turundusteenuseid  ja koolitusi oma ettevõtte alt. Peamisteks klientideks on olnud näiteks Tallinna teletorn, Kinnisvarabüroo Uus Maa, Rocca ja Kristiine keskused, Valio Eesti ja paljud teised.

Tänasel päeval teeb ta oma tööd tõelise pühendumusega ja hoiab end muudatustega pidevalt kursis osaledes erinevatel koolitustel ning samuti on läbinud mitmeid setifitseerimisprogrammid. Hiljuti lõpetas näiteks Tallinna Majanduskoolis majandusarvestuse ja finantsjuhtimise kursuse, et turundustegevusi ettevõtte finantsidega paremini siduda.

Mõned diplomid – https://www.dropbox.com/sh/4o983npgiswf9dz/AABBpsq8oVZdg9jCLjRFRRWVa?dl=0

Asukoht: Endla tn 3, I korrus (Hea Energia Keskus) või Endla 15, Tallinn (asukoht sõltub osalejate arvust, täpsustub hiljemalt 25. jaanuar 2019)

Seminari aeg: 30. jaanuar 2019 kl 18.00-21.00

Tasu: 45 EUR* 

*soodushind 40 EUR kui osalesid praktilises töötoasTurundus sotsiaalmeedias06. detsember 2018.a. või 07. jaanuaril 2019.a. praktilises töötoas “Turundusplaani koostamine väikeettevõttele”

Info ja registreerimine hiljemalt: 25. jaanuar 2019.a.

Töötoas osalemist kinnitab saadetud registreerimistaotlus (vt allpool) ja seejärel Sulle edastatud arve tasumine Enesearengu Koolitused OÜ arveldusarvele nr EE222200221066104088 (Swedbank)  (arve number või osaleja ees- ja perekonnanimi ja makse teostaja nimi kui osaleja ja makse teostaja ei ole sama isik). 

Osalemistasu ei kuulu tagastamisele juhul kui koolitusel osalemise tühistamise soov esitatakse peale 25. jaanuar 2019.a.

Kohtade arv piiratud!

Töötoa korraldaja:

Sirle Truuts

info (at) eneseareng.ee, tel. 52 77 045.