Mentorprogramm “Hakkan ettevõtjaks!”

Mis on ettevõtluskoolitus ja mentorprogramm "Hakkan ettevõtjaks!"

Unistad ettevõtlusest? Soovid oma sissetulekuid suurendada? Tahad olla vaba teiste poolt loodud piirangutest ja ootustest? 

Kui vastus on JAH,  siis oled oodatud osalema mentorprogrammis “Hakkan ettevõtjaks!”. Ettevõtluskoolitus on Sulle, kui soovid mentori toetust ettevõtlusega alustamisel.

Millistele küsimustel annab vastuse ettevõtluskoolitus?

  • KUIDAS hakata ettevõtjaks?
  • KUIDAS luua toode või teenus, mida kliendid ostavad?
  • KUIDAS luua, hallata ja kasvatada raha?
  • KUIDAS müüa ja turundada oma toodet või teenust?
  • KUIDAS alustada raamatupidamisega?

Neile ja paljudele muudele küsimustele saad vastused ettevõtluskoolitusel ja mentorprogammist “Hakkan ettevotjaks”!

Ettevõtluskoolitus ja mentorprogrammi teemad ja ajakava 2021.a. sügis

Ettevõtluskoolitus ja mentorprogramm “Hakkan ettevõtjaks” kohtumised toimuvad virutaalselt Zoom keskkonnas iga 2 nädala tagant. 

Kohtumistele vahepealsel ajal tegeleb osaleja oma ettevõtlust puudutavate teemade analüüsiga. Kodune töö antakse osalejatele Zoom kohtumise ajal.

Zoom kohtumise ajal toimub 2 tundi ettevõtluskoolitust, grupitöid ja 1 tund mentorlust/nõustamist. 

Ettevõtluskoolituse ja mentorprogrammi moodulite tutvustus

Moodul 1. Ettevõtja, äriidee ja eesmärgid

Sisu: Mooduli teemadeks on ülevaate saamine nii ettevõtja rollist, isikuomadustest kui ka psühholoogiast ehk vaimsest tervisest. Vaatame nii ettevõtlusega seotud uskumusi, hirme, motivatsiooni, tahet.  Lisaks analüüsib osaleja enda äriideed ja seab ettevõtlusega tegelemiseks esmased eesmärgid. 

Tulemus: Mooduli läbimise tulemusel oskab osaleja iseennast ettevõtja rollis analüüsida ja on teadlikum peamistest psühholoogilistest takistustest ettevõtlusega tegelemiseks. 

 

Toimumise aeg: 21.09.2021.a. kl 18.00-21.00

Toimumise koht: Zoom

Moodul 2. Turg, klient ja turundus

Sisu: Mooduli teemadeks turu mõistmine ja kliendi kirjeldamine. Vaatame täpsemalt kuidas valida enda positsioon turul, kuidas analüüsida konkurente ning seejärel mõista klientide vajadust toote/teenuse järgi. Seejärel teeme iseseisva tööna kliendiküsitluse ja loome turundusplaani. 

Tulemus: Mooduli läbimise tulemusel oskab osaleja analüüsida oma äriideed läbi kliendi vajaduste, mõistab turu olukorda ja ta teab kuidas klientidele suhelda (turundada).

 

Toimumise aeg: 05.10.2021.a. kl 18.00-21.00

Toimumise koht: Zoom

Moodul 3. Raha, raamatupidamine, õigus

Sisu: Mooduli peamiseks teemaks on oma äriidee analüüsimine läbi numbrite. Koostame oma toote/teenuse oma- ja müügihinna arvestuse. Sõnastame selged müügieesmärgid ja vaatame kuidas nendeni jõuda. Lisaks puudutame ettevõtlusega alustamise juriidilist poolt. Lisaks saad läbida boonusena nii raamatupidamise kui ka maksunudse e-koolituse.

Tulemus: Mooduli läbimise tulemusel oskab osaleja hinnastada oma tooteid/teenuseid ja teab osaleja kuidas ettevõtlusega juriidiliselt alustada ja kuidas müügitulmusi planeerida. 

 

Toimumise aeg: 19.10.2021.a. kl 18.00-21.00

Toimumise koht: Zoom

BOONUS!

1 tund individuaalset mentorlus ettevõtlusega alustamise teemadel.

Individuaalse mentorluse väärtus 55 EUR

Toimumise aeg: november 2021.a.

Toimumise koht: Zoom

Individuaalne mentorlus boonuse kasutamiseks peab olema arve 100% tasutud ja programmis osalemine ei ole katkestatud enne 3 mooduli läbimist.

BOONUS!

Kingituseks e-raamat “Ettevõtlusega alustamise ABC”.

E-raamatu väärtus 15 EUR

Kingitus saadetakse osalejale 14 päeva möödudes peale 1. mooduli toimumist ja tingimusel, et osaleja ei ole mentorprogrammis osalemist katkestanud

BOONUS!

Ligipääs salvestatud e-koolitustele “Alustava ettevõtja raamatupidamine ja maksundus”

E-koolituste väärtus kokku 98 EUR (ühe e-koolituse hind 49 EUR).

Ligipääs e-koolitustele saadetakse osalejatele 1 päeva jooksul peale 2. mooduli läbimist tingimusel, et osaleja ei ole mentorprogammis osalemist katkestanud.

Hind 99 EUR.

Hind sisaldab käibemaksu. Mentorprogrammi väärtus kokku on 267 EUR, säästad -168 EUR!

Ettevõtluskoolituse koolitaja ja mentor Sirle Truuts tutvustus

Tere!

Minu nimi on Sirle Truuts. Olen ettevõtja, koolitaja ja mentor. Mul on kogemust ettevõtluses alates 2008.a. Alustasin ettevõtlusega majanduskriisis. Covid-19 kriisis kasvatasin enda ettevõtet üle 1000%-i!

Tulenevalt isiklikust kogemusest usun, et piisavalt tugeva tahte olemasolul on võimalik igast inimesest saada ettevõtja. 

Tule liitu mentorprogrammiga ja vii oma ettevõtlusunistused ellu!

 

Liitu kohe! Mentorprogrammi alguseni on jäänud ...

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Klientide küsimused ettevõtluskoolituse ja mentorprogrammi kohta

Jah. Mentorprogrammi kohtumisi salvestan ja neid on võimalik järgi vaadata. Salvestusele ligipääs kehtib 1 kuu peale 3. mooduli lõppu.

Mentorprogrammis osalemine ei eelda äriidee olemasolu. Kuid soovitav on 1. mooduli iseseisva tööna valida äriidee, mille abil teha äriidee analüüs läbi. Äriidee valimist aitavad eneseanalüüsi harjutused, mida saad 1. mooduli läbimisel. 

Mentorprogrammis osalemine sisaldab 100% raha tagasi garantiid. Programmis osalemine on võimalik katkestada 14-päeva jooksul peale 1. mooduli kohtumist. Loobumise soovi tuleb saata e-mailile info@hakkanettevotjaks.ee.