2016: loov algus & 2017: fookus visioonil

Edukat uute alguste aastat, head kliendid! 😉

Möödas on ääretult huvitav 2016 aasta, mida minu jaoks sümboliseerib slogan “loov algus“. Eelmise aasta alguses tegin otsuse astuda välja lõpututest ideedest ja unistustest eneseteostusest loovettevõtjana, koolitajana, terapeudina ja isikliku arengu nõustajana. Ja tegin selle ära!!! Olin tubli, kuna sageli just alguse tegemine on kõige keerulisem. Vaadates eelmise aastale tagasi, töötasin välja oma koolitusbrändi, viisin läbi 2 ettevõtluskoolitust, kus osalejatest päris mitmed on tänaseks oma ettevõtte loonud ning mõnega jätkame sel aastal juba individuaalse coachingu raames arenguteed. Lisaks mahtus ka aastasse mitmeid esinemisi konverentsidel. Minu esialgne hirm väikeste koolitusgruppide ees on tänaseks kadunud, kuna mõistsin et minu tugevus ongi personaalne ja individuaalne lähenemine oma klientidele. Selliselt on võimalik kõige paremini toetada klientidel muutuse toomist ellu!

Lisaks oli 2016 aasta täis enesearengut, läbides täies mahus Brandon Baysi rännakuterapeudi treeningprogrammi ja jätkasin holistilise regressiooniterapeudi õpet 😉 Terapeudiõppe teekond on olnud minu jaoks üheks väga oluliseks toeks eneseteostuse teekonnal. Olen uhke enda üle, et olen julgenud tegeleda sügaval alateadvusesse peitunud uskumustega, käitumismustrite ja hirmudega. Lisaks tõi 2016aastabpaar uut harjumust – joon igal hommikul pool klaasi sooja sidrunimahla ja harrastan 10 minutilist hommikujoogat.


3 õppetundi 2016 aastast:

  1. Ideede elluviimine saab alguse julgusest astuda välja mugavustsoonist ja eelarvamustest;
  2. Keskendumine oma visioonile ja tugevustele toob tulemuse;
  3. Isiklik areng käib käsikäes eneseteostusega.

Ja hetkel, 2017 aasta esimestel päevadel on õige aeg heita pilk uude aastasse – ees on terve aasta täis imelisi võimalusi, kohtumisi, õppetunde ja rõõmu ideede teostusest.  

Juba umbes kuu aega on keerelnud mul peas erinevaid küsimusi seoses oma ettevõtlusega. Kuidas arendada enda ettevõtet? Kui palju aega sellesse panustada (lisaks palgatööle)? Millele eelkõige keskenduda? jne jne jne Ühel hetkel isegi tundsin, et küsimusi muudkui tekib juurde kuid vastuseid jäi muudkui vähemaks. 

Mida sellises olukorras teha? Mina lasin endal lihtsalt olla. Võtsin väikese pausi kirjutamisest. Lugesin raamatuid. Liikusin mööda argirutiini radu. Ja ühel hetkel ka rahunes heitlik meel küsimuste esitamisest ja kui heitsin pilgu 2017 aastasse saabus ka rahu. 

Kuna minu jaoks on oluline eesmärkide seadmisel lähtuda holistilisest käsitlusest, siis on lisaks eneseteostusele ettevõtluses minu jaoks väga oluline ka võimaldada endale piisavalt puhkust ja naudinguid 😉 Kuna eneseteostuse õhinas võib see soov ununeda, siis olen otsustanud sel aastal ka puhkusele ja kvaliteetaja nautimisele rohkem tähelepanu pöörata 😉 

Tasakaal toob elurõõmu! 😉 Rõõmsa kohtumiseni! 😉